Genital estetik  tedavisi, yaşlanma etkileri ile genital bölgede meydana gelen hacim, elastikiyet ve nem kayıplarını gideren bir uygulamadır. Yaşlanmaya bağlı olarak hormonal değişimlere maruz kalınır ve bu süreç içinde genital bölgede meydana gelen estetik dışı görünüm ve/veya nem kaybı nedenleriyle cinsel yaşantıda sorunlar yaşanabilir.

Regenyal Armonia ultra saf Hyalüronik asit, genital bölgenizde meydana gelen estetik dışı görünümü,nem kaybını, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan giderir. Bu kapsamda genital estetik alanına yönelik operasyonsuz bir çözümü sizlerle buluşturuyoruz.

Cerrahisiz Genital Estetik Nedir?

Operasyonsuz genital estetik, monofazik ultrasaflıkta Hyalüronik Asit jel yardımı ile gerçekleştirilen ve bireylere çok daha konforlu şartları sunan uygulamadır. Bıçak altına yatmayı ve anesteziyi gerektirmeyen operasyonsuz genetik estetik için teknolojiden destek alınarak üretilen jeller kullanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz Biorevolumetria, Regenyal Armonia ürünlerimiz operasyonsuz genital estetik uygulamasını mümkün kılıyorlar.

Düşük sıcaklık altında özel bir zaman belirlenerek, düşük çapraz bağlanmanın temel alındığı üretim teknolojisi ile elde eldilen monofazik ve ultrasaf jellerimiz, genital bölgenizde yer alan dalgalanma,çöküntü  ve nem kaybını giderirler. Kendinize olan güveniniz yükseltecek estetik bir görünüme genital alanda sahip olabilmenizi bu yolla sağlıyoruz. HA bazlı jellerimiz, benzerlerinden çok daha farklı partikül yapıları ile cilt ve mukoza altına homojen şekilde yayılırlar.

Genital Gençleştirme ( Hacim ve Nem kazandırma) Estetiği

Genital dolgu estetiği, genital bölgenizde meydana gelen hacim kaybını ve çöküntülü görünümü ortadan kaldıran bir uygulamadır. Günümüzde teknolojik şekilde üretilen jeller ile ameliyat koşullarından kaçınarak genital gençleştirme estetiğinden yararlanabilmeniz mümkündür. İnsanın ve doğanın en temel bileşenleri arasında olan Hyalüronik asit ile formüle edilmiş Regenyal Armonia ürünlerimizle, genital dolgu estetiğinde avantajlı bir süreci sizlere kazandırıyoruz.

Elastikiyet, ideal nem düzeyi ve genital cilt tonusunu daha güçlendirmeye ve yenilemeye imkan sağlayan Armonia ürünlerimiz, hayvansal kaynaklı değillerdir. Ultra saf bir yapıda bio-uyumlu  ürünlerimiz,  genital bölgede cilt ve mukoza altına homojen şekilde dağılırlar. Biyolojik olarak aktivitesi yüksek olanArmonia, genital bölgede kolaylıkla uygulanarak hacimlendirme ve yeniden yapılandırmayı sağlar ve dokuya daha genç bir görünüm kazandırır.

Genital Estetik Alanında En Çok Tercih Edilen Jeller Hangileridir?

Genital estetik alanında en çok seçilen jeller, yumuşak çapraz bağlı ve ultrasaflıkta olan Hyalüronik asit bileşeni taşıyan ve enjekte edilmeye uygun olan jellerdir. Regenyal Armonia Hyaluronik jelimiz ile genital estetik alanında en çok tercih edilen seçenekleri sizlerle buluşturuyoruz.

Sizlerle buluşturduğumuz, genital estetik müdahalelerde kullanıma uygun Armonia, CE Class III tıbbi cihaz sertifikasına sahip, biyo-uyumlu, cilt ve mukoza tarafından homojen şekilde emilebilen ve enjekte edilebilen hyalüronik asit bazlı bir jeldir. Genital bölgede verimli bir şekilde emilebilen jelimiz, yeniden yapılandırma, hacim kazandırma ,doku canlandırma ve nem kazandırma görevlerini üstlenmektedir.

Genital Gençleştirmede Armonia kullanım  Avantajları Nelerdir?

 • Ameliyat şartlarını gerektirmez
 • Cerrahi işlem değildir
 • Genel anestezi gerektirmez
 • İşlem ardından iş yaşantınıza veya günlük yaşantınızı geri dönebilirsiniz
 • Genital estetik işlemleri ideal ve kısa sürede tamamlanırken, acı, sancı, ağrı hissedilmez
 • Genital bölgede oluşan çöküntülü görünümden, dalgalı bir cilt yüzeyinden, yaşlanmış ve nemi kaybetmiş görünümünden, hacimsizlik problemleri ortadan kalkar
 • Cinsel anlamda genital bölgedeki estetik dışı görünüme veya menopoz sonrası kuruluğa bağlı yaşadığınız sıkıntıları geride bırakma avantajı elde edilir

Genital estetikten yararlanabilecekler şunlardır:

 • Hamilelik sürecinde olmayanlar,
 • Genital bölgede yaşlanmaya veya yapısal özelliğe bağlı yada daha önce geçirilen operasyona bağlı estetik olmayan görüntü oluşması
 • Genital alanda hacim kaybı
 • Menopoz sonrası kuruluk yaşayanlar
 • Bu sorunları yaşarken kanser tedavisi almayan bireyler
 • Zihinsel rahatsızlığı bulunmayanlar
 • Genital alanda estetik dışı görünümden şikayet eden 18 yaşını doldurmuş olanlar
 • Kan pıhtılaşma bozukluğu olmayanlar
 • Hyaluronik aside karşı yüksek duyarlılığa sahip olmayanlar
 • Otoimmün yatkınlık ya da immün süpresif tedavisi almayan kişiler

Bu kişilerin genital estetikten rahatlıkla yararlanabileceklerini ifade ederiz.

Genital Estetikte Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Genital estetikte dikkat edilecekler arasından tedaviden en az bir hafta önce genital alanın tüylerden arındırılmış olmasıdır. Diğer yandan bu işlemi gerçekleştirirken jilet kullanılmaması gerekmektedir.Hyalüronik asite duyarlı olup olmadığınızı uygulama öncesinde doktorunuza  danışarak öğrenmeniz gerekmektedir.

Eğer genital estetik işlemi sırasında bir fobiye sahipseniz, yüksek bir kaygı taşıyorsanız, lokal veya topikal anesteziden yararlanabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Normal şartlarda acısız olan genital estetik, aslında bu tip bir süreci gerektirmez. Ancak kaygı oranınız yüksek ise daha konforlu bir işlem talep ediyorsanız, bu detaydan yararlanabileceğinizi bilmenizde fayda bulunur. İşlemin ardından ise uzmanın size ileteceği bilgileri dikkate almayı ihmal etmeyiniz.