Özel bölge estetiği, genital bölgede meydana gelen hacim kayıpları, renk tonu eşitsizliklerini, ciltteki dalgalı görünümü gideren tedavileri içerir. Menopoza veya fonksiyonel deformasyona bağlı olarak, genital bölgede estetik dışı görünümler ortaya çıkabilir. Genital alana hacim kazandırmak, bu bölgede cildin yeniden yapılanmasını ve genç görünmesini sağlamak, kuruluk problemini gidermek için özel bölgeye Hyalüronik asit bazlı jel enjeksiyonu uygulanır. Regenyal Armonia, Hyalüronik asit içerikli ürün enjeksiyonu ile gerçekleştirilen özel bölge estetiği, tüm bu problemleri geride bırakmanızı sağlar.

Cerrahi Gerektirmeyen Özel Bölge Estetiği Nedir?

Ameliyatsız özel bölge estetiği, Hyalüronik asit parçacıklarını içeren jellerin enjeksiyon ile genital alana uygulanmasıdır. Herhangi bir kesi açılmasını gerektirmez. Acı hissi en az konumdadır ve sadece enjeksiyon sırasında hafif bir acı duyulur.  Regenyal Armonia, hyalüronik asit içerikli jel,cerrahi olmayan genital estetik uygulamasını mümkün kılar.

Bu jeller düşük sıcaklık altında uygun zaman diliminde, çapraz bağların baz alındığı bir üretim teknolojisinden yararlanılarak meydana getirilmişlerdir.Yüksek saflıkta elde edilen Armonia hyalüronik asit jel, genital alanda oluşan istenmeyen görüntüleri ve menopoza bağlı kuruluk sorununu ortadan kaldırır.  Cilt ve mukoza altına homojen bir şekilde dağılarak genital alanda gençleşmeyi sağlarlar.

Özel Bölge Gençleştirme ( hacimlendirme ve nemlendirme)  Estetiği Nedir?

Özel bölge estetiği, Hyalüronik asit içerikli hacim kazandırıcı jellerin genital bölgedeki sorunlu alanlara uygulanması ile gerçekleştirilen estetik uygulamasıdır.  Regenyal Armonia , genital bölgede uygulandığı alana etkili şekilde hacim kazandırı. Uygulama basit ve muayenehane ortamında doktor tarafından kısa bir sürede uygulanır ve kişi uygulama sonrası normal hayatına geri döner.

Günümüzde artık son  teknoloji ile  üretilen jellerden yardım alınarak genital alana hacim kazandıracak estetik uygulamalar yapılmaktadır. Hayvansal kaynak içermeyen, ultra saf bir yapıya sahip olan, bio-uyumlu ve enjekte edilebilir hyalüronik asit Armonia jel, genital alanda kaybolan hacim ve doku tonusunu geri kazanmaya yardımcı olur.

Hyalüronik Asit Bazlı Özel Bölge Estetiğinin Avantajları Neler?

 • Ameliyat gerektirmez
 • Genital bölgede iz kalmaz
 • Topikal anestezi kremi ile uygulanması yeterlidir
 • Uygulama sonrası aynı gün sosyal yaşantıya ve iş yaşantısına devam edilir
 • Klasik estetik operasyonlardan çok daha kısa sürede tamamlanır
 • Bilim ve son teknolojiden yararlanılarak üretilen ultra saflıkta formule edilen cildi yapılandırıcı Hyalüronik Asitten  yararlanmayı sağlar
 • Kişinin kendine olan güvenini tedavi ardından üst noktaya taşır
 • Genital bölgedeki estetik dışı görünüm sebebi oluşan cinsel isteksizliği ortadan kaldırır
 • Hyalüronik asit etkisi ile genital alanda daha genç, daha elastik bir görünüm oluşur ve menopoza bağlı kuruluk sorunu giderilir.

 Kimler Özel Bölge Estetiğinden Yararlanırlar?

 • Hamilelik döneminde olmayanlar
 • Genital alandaki deride dalgalı görünüme sahip olanlar
 • Genital bölgede hacim kaybından şikayetçi olanlar
 • Tüm bu problemleri taşıyan 18 yaş üstü bireyler
 • Genital kuruluk problemine sahip olanlar
 • Kanser ve kemoterapi tedavisi almayanlar
 • Hyalüronik asit duyarlılığı taşımayanlar

Özel Bölge Estetiğinden En Çok Tercih Edilen Hyalüronik Asit Bazlı Uygulamalar Hangileridir?

Genital estetikte en çok kullanılan ürünler, Hyalüronik asit bazlı ve özellikle genital bölgenin yapısına uygun olarak ultrasaflıkta üretilen enjekte edilebilir ürünlerdir.Regenyal Armonia Hyalüronik asit , özel bölge estetiğinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Regenyal Armonia Hyalüronik asit içerikli jel biyo-emilebilir yapıya sahiptir. Genital bölgede cilt ve mukoza altına homojen şekilde dağılır.

Özel bölge estetiği yapılırken enjeksiyon ile uygulanan Regenyal Armonia , CE Class III tıbbi cihaz sertifikasına sahip, biyo-uyumlu medikal üründür.

Regenyal Armonia cildi nemlendirme, yeniden yapılandırma, hacim kazandırma işlevlerine sahiptir. Özel bölge estetiğinde aynı anda bir çok faydayı tek ürünle  sağlaması özelliği nedeniyle çok fazla tercih edilen ürünlerdendir.

Hyalüronik Asit Bazlı Özel Bölge Estetiği Ardından Dikkat Edilecekler

Hyalüronik asit bazlı özel bölge estetiği sonrası dikkat edilecekler arasında  bir hafta boyunca  sauna ve hamama  girilmemesi ve ilk 1 hafta genital bölge için önerilen hijyen koşullarına en iyi şekilde uyulması gerekir.